nawigacjaStrona głównaOferta

OFERTA SPRZEDAŻY DOMÓW

Dom 175 m.kw.

oprzekroj / rzut mieszkania
domy rynek pierwotny łódź nowe domy łódź nowe domy na sprzedaż domy rynek pierwotny łódź nowe domy łódź nowe domy na sprzedaż domy rynek pierwotny łódź nowe domy łódź domy rynek pierwotny łódź nowe domy na sprzedaż nowe domy na sprzedaż domy rynek pierwotny łódź nowe domy łódź nowe domy na sprzedaż nowe domy na sprzedaż

Nasza firma oferuje Państwu funkcjonalne i bardzo przestrzenne jednorodzinne domy (rynek pierwotny). W naszej ofercie obecnie mamy 5 domów parterowych o powierzchni 175 m.kw. w tym 39 m.kw garaż w bryle budynku na dużych działkach 1575-2000 m.kw. w zabudowie rzędowej. Duży salon, 3 sypialnie, garderoba, kuchnia, łazienka, WC, pomieszczenie gospodarcze, garaż, taras. Strych nieużytkowy z możliwością zagospodarowania. Ściany zewnętrzne budynku z bloczka styropianowego w technologii IZODOM 2000 od zewnątrz dodatkowo docieplone styropianem o grubości 10 cm wykończone tynkiem akrylowym kornik. Garaż z automatycznie otwieraną bramą na pilota. Ściany wewnętrzne z płyt kartonowo-gipsowych wygłuszone wełną mineralną. Sufity z płyty kartonowo-gipsowej docieplone z góry ekofibrem. Dach o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką IBF, rynny i rury spustowe GALECO. Stolarka okienna PCV w okleinie drewnopodobnej złoty dąb. Okna trzyszybowe. W budynku wykonane instalacje: elektryczna, telefoniczna, telewizyjna, teleinformatyczna, domofonowa, wentylacyjna z rekuperatorem, ogrzewania kominkowego z wentylatorem. Woda miejska, ścieki do przydomowej oczyszczalni.

Ogrzewanie elektryczne podłogowe z wielostrefową regulacją temperatury. Zaletami takiego rozwiązania są: brak kaloryferów, kotłowni, pieca. Korzystając wyłącznie z taryfy nocnej (G12W) koszt ogrzewania to ok. 300 zł/miesiąc w sezonie grzewczym. Dodatkowo kominek z rozprowadzeniem ciepła. Na życzenie klienta możliwość wykończenia wewnątrz do zamieszkania. Obejmuje ono: drzwi, glazurę i terakotę w łazience, WC i kuchni, terakotę w pomieszczeniu gospodarczym, wiatrołapie, na pozostałych podłogach panele, ściany i sufity pomalowane, drzwi wewnętrzne, osprzęt elektryczny (wyłączniki i gniazda), biały montaż (2 sedesy wiszące, 2 umywalki, kabina natryskowa, wanna), bojler 140 l.

Teren działki uporządkowany do własnej aranżacji, ogrodzony siatką stalową. Podjazd pod garaż, taras i opaska wokół budynku w kostce. CENA: zadzwoń 500 189 370.